רכב כבד

ב"תוכנית המציאוּת" האירופית "רֶכֶב כבד", היו נשים מכל אחת ממדינות האיחוד האירופי צריכות להגיע למשקל גוף הזהה למהירות המקסימלית המותרת על פי חוק בכבישים הבין עירוניים בארצן. את התוכנית מימן ענק הרכב המנועי "שולמן"; בתמורה לזכוּת להשתתף בתוכנית התחייבו המשתתפות, אם יזכו, להצטלם בעודן רצות על אוטוסטרדה בארצן תוך שהן משמיעות קולות של מכונית נוסעת מתוצרת "שולמן" ומחייכות למצלמה. האישה שזכתה בתחרות היתה המועמדת הגרמנייה. להפתעתה, חברת "שולמן" ניסתה להתחמק מתשלום דמי הפרס, על סך מיליון יורו, בטענה כי אין כל הגבלת מהירות בכבישי האוטובּאהן בגרמניה. אך האישה זכתה בסופו של דבר בפרס, מכיוון שטענה – ובצדק – כי משקל הגוף שהשיגה, 260 קילוגרם, שווה למהירות המקסימלית של הרכב המהיר ביותר מתוצרת "שולמן". למרבה המזל נשללו מן האישה כספי הזכיה ברגע האחרון, מכיוון שרכב מסוג "פיאט" 127 שנסע ברוורס בשולי הכביש, בעת שעמדה לבצע את החלק האחרון והקל של התחייבותה על פי תקנון התוכנית, אוחזת כבר מתחת לשתי זרועותיה צמיגים של משאית מתוצרת "שולמן", דרס אותה למוות. מסתבר שנהג ה"פיאט" לא שמע את הצפירות ששיגרה לעברו המועמדת הגרמנייה.

6 תגובות בנושא “רכב כבד”

  1. למה לא? כלומר, לפעמים הסיפור על אישה ולפעמים על גבר. אני לא טוען בזה שום טענה עקרונית על נשים בכלל. את יכולה לשכתב את הסיפור לזכר אם זה מוצלח יותר בעינייך.

    אהבתי

  2. הסיפור הקודם במיני-סדרה נבע מהפרסומת המצמררת-משהו שמתנוססת עכשיו בכל מקום, "לא להאמין שזאת אני", עם מישהי שכביכול רזתה (אין כבר "לפני" ו"אחרי", אבל לא משנה). מכאן שכל ההקשר של הסיפורים האלו נהיה נשי מבלי משים.

    אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: