פרומוטיונספרוגראם

מזל טוב! צוות הקידום שלנו גאה להודיע לך שאתה אחד ה20 מנצחים שניצחו בבוננזה האלקטרונית שלנו שאורגנה על ידי היסוד לקידום של מוצרים אלקטרוניים. יש לך לכן ֹהיה אישר של סכום כולל משלם של € :750.000.00. כל משתתפים נבחרו דרך שלחו מערכת מקרית אלקטרונית מלעבר הגלובוס, כחלק מהפרומוטיונספרוגראם השנתי הבינלאומי שלנו. הקרן שלך עכשיו מופקדת עם הסוכן הפידושיארי שלנו.

 

(הוראות ההכנה: לוקחים דואר זבל באנגלית ומתרגמים אותו על ידי מכונת תרגום, למשל של בבילון).

8 תגובות בנושא “פרומוטיונספרוגראם”

 1. Good luck! Staff of our advancement are proud to inform you that you are one H20 winners that won in our electronic bonanza that her organ by the element to the advancement of electronic products. You have therefore יהיה approved of gross amount pays of € 00.000.057:. Every participants were chosen through sent an accidental electronic system to convey the globe, as part Mhpromotionsprogram the annual the international ours. Your fund now is deposited with our fiduciary agent.

  אהבתי

 2. מזל טוב! ???? אתה לכן ִִֹֹ אישר של כמות גסית משלמת של €00.000.057:. כל משתתפים נבחרו דרך שלחו מערכת אלקטרונית מקרית למסור את הגלובוס, כחלק מהפרומוטיונספרוגראם הט. השנתי.בינלאומי שלנו. הקרן שלך עכשיו מופקדת עם הסוכן הפידושיארי שלנו

  אהבתי

 3. ועכשיו הפרומוטיונספרוגראם שלי תקוע איפשהו אצל הפידושיארי שלי (שלא עושה לי חיים קלים. תאמינו לי), ואין לי איך להוציא אותו משם.
  נראה לי שאסע לאומקרשוואר, אולי שם זה יצא.

  אהבתי

 4. מןזכגדלל טדלוב! צדכוות הקדכידום שגדלנו גאה להודדיע לך שאתדשכה אחד ה2ד0 מנצחיםד שניצחו בבודכננזה האלקטרדגונית שלדכגנו שאורגנה על ידי היסוד דכגלקידום דכגשל מוצרדים אלקטדרונידכים. יש לך לכן ֹהיה אישר של סכום כולל משלםסה של € :750.000דכ.00. כל משתתפים נבחרו דרך שלחו מערכדגת מקרית אלקטרונית מלעבר הגלובוס, כחלק מהפרדגכומוטיונספרוגראם השדנתי הבידגנלאומי שלנו. הקרן דגשלך עכדגשיו מופקדת עם הסוכן הפידושיארי שלנו.

  עכשיו זה גם מתורגם יותר טוב, וגם יותר מעניין כפוסט.

  אהבתי

 5. זה חסר אחריות לשלח דברים כאלה אל המרחב הציבורי ולא לספק לקוראת התמימה אמצעים להתגבר על החנק והחירחורים שתקפו אותה במהלך הקריאה. נפלא

  אהבתי

 6. אין כל איש יהיה שמח לשמוע מהאישה האהובה שלו בחדר השינה " הו, איך זה קטן!" עדיין, אם אתה מפחד לשמוע זה, לא דאספונד! מאגאדיק נותן לך סיכוי, שאתה בודאי לא רוצה להתגעגע ל! http://HBBOPS.כ.ו.מ. \ מנסה את הפתרון הנפלא הזה היום והתחלה מעידה הפיכות מופלאות פשוט בכמה שבועות!

  אהבתי

 7. בנשים ציבוריות יכול לומר, שתשוקת האיש ויכולת הרבה יותר חשובה, משלו .כתוב! מודד אבל כולנו יודעים, שבאופן פרטי, הם מתוודים ל !המנוגד למעשה העט הענק הזה! יותר חזק ו !להשחיז

  אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: