צף בחשבון מתנמנם (דואר זבל, תרגום מכונה)

הי,

 

אני פרקליט מאליק וואהאב ואני כותב אותך מקואלה לומפור, מלזיה בנוגע של הסכום של $10.5M צף בחשבון מתנמנם ששייך ללקוח המאוחר שלי שמת לצד עם האח הצעיר שלו, אישה ושני ילדים בהתרסקות של דצמבר 2003 בגב הדרך שלהם מחופשה מועדים בכוטונאו, רפובליקה של באנין.

 

אני אאהוב את הקרן הזאת להיות את טראנספאראד לתוך החשבון שלך כ/כפי שקרובי המשפחה של המתים כי הכסף באופן אוטומטי יכנס לבית אוצר ממשלה בסוף השנה אם אני לא יכולתי לאתר כל מקרוב המשפחה מהלקוח המאוחר שלי לבוא למעלה ואטעון את הקרן.

 

בקבלה של הקרן הזאת בחשבון שלך שאתה ואני יכול לחלק את הכסף ; 45% אלי, 40% אליך, ו15% ייתרם לנדיבות הלב של אסון של קרן הטסונאמי.

 

אנא צור איתי קשר בבהקדם האפשרי לסמן את העניין שלך. אני אאהוב אותך להודות את הקבלה של האימייל הזה בהקדם האפשרי דרך אי-מייל פעולה העסקית הזאת פרטית מטופלת עם סודיות מושלמת וכנות.

 

כל אני דורש הוא ההסכם שלך, שיתוף פעולה ישר ועזרה לאפשר לנו רואה את העסק דרך.

 

שלכם באופן נאמן, בארר. מאליק וואהאב א.ס.ק..

5 תגובות בנושא “צף בחשבון מתנמנם (דואר זבל, תרגום מכונה)”

  1. דרור, מאוד מפתיע היחס האוריינטליסטי שלך למוסלמים. ומה רע ב"תרגום מכונה"? גם הטקסטים שלך מופיעים ב"מכונת קריאה". אמנם של בבל ולא של קואלה לומפור, אבל הרי כולנו רקמה אנושית אחת חיה!!!

    אהבתי

  2. איזו שאלה? חתום על המכתב עורך דין! זה דבר ראשון. ככה שאין מה לחשוש. בנוסף, מובטח כאן שאחוז נכבד ייתרם לנדיבות הלב של אסון של קרן הטסונאמי, ככה שמדובר בוודאי במטרה צודקת. את מבוטחת מכל הכיוונים. משפטית ופילנתרופית.

    אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: