אבל בעצב, המפקיד וקרובי המשפחה שלו מתו בתאונת מנוע

מהשולחן של מר ראהים אהמאד

מבקר מנהל בנק התפתחות אפריקני

אואגאדואגוא בארקינה

מספר טלפון של פאסו 00226

 

יקר חבר,

 

אני משתוקק הפינוק שלך לטבע הלא מבוקש של הראלאיסאדטאר הזה, אבל זה נשא מיאוש והתפתחות נוכחית. נא להתאזר בסבלנות. השם שלי מר ראהים אהמאד רואה חשבון של התפתחות אפריקנית סומך גיליתי חשבון מתנמנם שקיים ל5YEARS.

 

כאשר גיליתי ששם היה לא /אף אחד/ המשך וגם לא נסיגות מהחשבון הזה לתקופה הארוכה הזאת ודיני הבנקאות שלנו דורש שכל חשבון לא שמיש ליותר מ5YEARS יכנס להכנסת הבנק כפי שקרן שלא נדרשה.

 

עשיתי חקירות אישיות על המפקיד וקרובי המשפחה שלו אבל בעצב, המפקיד וקרובי המשפחה שלו מתו בתאונת מנוע בזמן/אף שיתר המשפחה מתה ביאמאוסוכורו במשך המשבר, אני רק עשיתי את החקירה הזאת פשוט להיות בטוח כפול בקשר לעובדה הזאת ומאז הייתי לא מצליח בלאתר את קרובי המשפחה.

 

אני מחפש את ההסכם שלך להציג את עצמך כ/כפי שקרובי המשפחה של המתים. כ/כפי שרואה חשבון בבנק שאני אשתמש בעמדה שלי בבנק לעזור לך תעשה קרובי המשפחה לרכוש, כל כך ההפדיון הזה של החשבון הזה תיערך ב$25.6MILLION דולרים יכולים להיות מועברים אליך, זה הסיפור על קצה המזלג.

 

יבוא למניה והשקעה, גם להשתמש חלק הכסף לעזור לנדיבויות הלב תקווה בסביבות העולם, זה רשת זהירה ולעבר אחד עשר חודשים שאני עבדתי הכל להבטיח מבצע חינם של התקלה.

 

עכשיו השאלות שלי -:

אתה יכול לטפל בפרויקט הזה…….? .1

אני יכול לתת לך זה.2

 

אם כן, שולח אלי המידע האישי שלך כדלהלן : הנאמא… שלך……… אנחנו חייבים לראות כל אחד בקרוב ככל הניתן…………… הוככאפאטיונ… שלך……………

 

המידע הזה הכרחי, שוקל זה וחוזר אלי בהקדם האפשרי, כל מה שאני דורש הוא שיתוף הפעולה הישר שלך לאפשר לנו רואה את העסק הזה דרך, אני מבטיח שזה אבוצע מתחת לסידור לגיטימי שיגין על עליך מכל פריצה של החוק, נא להכנס למגע איתי על ידי האימייל שלי לאפשר לי תרשים אליך האסטרטגיות באיך ללכת על זה.

 

המידע האישי שלך, אני אטייט מסר שאתה תשלח לבנק לתשומת לב מיידית, תישאר תבטיח שזה חוקי ויש לך שום דבר לפחוד ממאז שזה 100% ללא סיכון.

 

אני מצפה לאת תשובה דחופה אם אתה יכול לטפל בפרויקט הזה, דרך הדואר הפרטי שלי : ) מתקשר לי… זה

 

המסר הזה בכבוד רב, מר ראהים אהמאד טלפון :002826  

 

 

 

(דואר זבל, תרגום מכונה: בבילון 7)

 

16 תגובות בנושא “אבל בעצב, המפקיד וקרובי המשפחה שלו מתו בתאונת מנוע”

 1. נהדר !

  "גיליתי חשבון מתנמנם"

  ………

  אבל לא הבנתי בסוף מה הוא אומר, מה הוא רוצה בעצם

  מילא

  ספאם הא..?

  אהבתי

 2. העוקץ הניגרי מתורם בתרגום מכונה. נראה לי שהפאנץ' ליין זו איכות תרגום המכונה; עד כמה שזה משעשע (קצת…) אני לא מבין מה אתה מנסה לומר כאן דרור.

  אהבתי

 3. לאיה, השאלות מפורשות: 1. אתה יכול לטפל בפרויקט הזה? 2. אני יכול לתת לך זה. לעומר, אני מניח שאני מנסה לומר שאני משתוקק הפינוק שלך לטבע הלא מבוקש של הראלאיסאדטאר הזה. לא שלך אישית, כמובן

  אהבתי

 4. במחשבה ראשונה רציתי לומר לך : מתועב אתה ירח עץ. אבל במחשבה שניה אני אפנה אליך בנימוס ואשאל – ובכל זאת?

  אהבתי

 5. דרור, התרגומים הממוכנים שלך לתרגילי פישינג ברשת הם פשוט פנינים, יצירות מופת. אני לא צוחק. יש בהם כמעט את כל מה שאנושי, מרוכז באורח כל כך מדויק וחד: הטפשות, העילגות, הנכלוליות, ויחד עם זה גם איזה פיוט עז, שאיפה עמוקה, כנה (למשל – השאיפה שביומרה לתרגם טקסטים באופן אוטומטי), געגוע (למשל אל האחווה, זו שבין בני האדם כולם, בין האפריקאים לישראלים, שגם היא מזויפת פה לחלוטין, היא הרי מתחפשת לאחווה שאמנם עשויה להיות קיימת, אחווה פוטנציאלית של בני האדם, שאולי באיזו אוטופיה אכן יעתרו זה לבקשתו של ההוא במרחק של 5000 קילומטר וישלחו לו את פרטי כרטיס האשראי שלהם כדי לעזור לו במצוקתו או משהו מעין זה). ועוד.

  אני יכול לכתוב על זה שעות. זה פנטסטי.

  אהבתי

 6. מה? לא הבנתי. ראשית לא ציינתי "העמדת פנים" בתגובה שלי, אם כי כמובן העמדת פנים היא חלק מן האינוונטר האנושי (במובהק) השופע שבא לידי ביטוי גם בטקסט שלמעלה, ויכולתי לציין אותה, כמו רבות אחרות.

  ובנוסף, אם הבנתי נכון את כוונתך בדבריך (מעין ביקורת על דבריי? נסיון לצינון התלהבותי מן הטקסט?), איזה מובן בכלל יש לביטוי "העמדת פנים" ללא הקונטקסט האנושי? העמדת פנים היא אולי התוצר המובהק ביותר של תודעה, של מודעות עצמית, בדומה לשקר. שום חיה קטנה מעולם לא העמידה פנים (פעולות מסוימות של בעלי חיים מתוארות על-ידינו כ"העמדת פנים" אך יש להיזהר כי כמובן זהו בעצם סוג של שימוש בדימוי. גם חיה שמתנהגת כאילו היא מתה למשל על מנת להרחיק ממנה טורף עושה זאת באופן אינסטקטיבי. היא אינה מודעת לכך שכעת היא "מעמידה פנים כמתה". יש לה פשוט התנהגות טבועה של קפאון שרירי, למשל. יש לכך אינסוף דוגמאות. אלו בשום פנים אינן העמדות פנים במובן האנושי, תוך ידיעה של "כעת אני משקר".).

  היחידים שמסוגלים לכך אולי, במובן חלקי, הם פרימטים מסוימים, וגם זה בדוחק רב מאוד. ובוודאי שהעמדת פנים באמצעות שימוש בשפה היא מעשה שלבני האדם יש עליו חזקה מוחלטת.

  אהבתי

 7. אני חושב אנחנו טיפשים, אתה חושב שזה כמו בהתחלה. אני לא יכול לקלל פירוש. אני סופג!

  אהבתי

 8. כימאים אונליין הרשו, משפחה היתה בעלה כימאי קנדי מאחסן להפעיל באינטרנט מאז 1996. אנחנו מספקים סחורה קנדית באיכות גבוהה ומעל תרופות המונה במזלזלים מחירים. הוסף מאוזן שאין שני לו של שרות, ויש לך כימאי בכיר בין כימאים של אינטרנט קנדיים!

  אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: