מנגינה של $12,000,000.00

מעט דואר זבל, בתרגום בבילון 7. מתוך האוסף:

 

1. האינפורמציה האחרונה

חותמי עלון חדשות משיגים את האינפורמציה האחרונה ומרוצים ניתנים להשיג ואקסקלוסיביים בשום מקום אחרים! קדימה עלון החדשות הזה לידידים שלך ונותן להם בעל הסוד! לחץ כאן אם אתה רוצה לבטל את המינוי או כותב לאדמיניסטרטור של שיטה של הפרטיות.
 
2. מת על השלישי של אפריל 2007

השם שלי הוא טוני צ'אן צ'אן צ'אאן, ידיד וסוגר קונפידנט לנינה וואנגקאנג, שמת על השלישי של אפריל 2007. אני אחסוך את הזמן שלך בינוט משעמם אותך עם כל הפרטים בזה טימאטו תחסוך את הזמן שלי ושלכם אני אשאל שאתה תלך לחוליה הזאת, HTTP://WWW.MONSTERSANDCRITICS.COM/NEWS/ פורטאנא_טאלאר_האיר_טו_בילליונס_פאכאס_אנכארטאינ_פאטאר יש גם כמה קרנות אחרות במנגינה של $12,000,000.00 עם בנק ההנג סנג סין, ואני רוצים את יאוראסיסטאנך  
 
3. האישה הכי חוצפנית

כל אישה מתה לישון עם איש שנזבד טוב. עם כלי גדול שאתה יכול אפילו האישה הכי חוצפנית. .כל אינטש מהכלי שלך יצעק על הגברות שלך. הפופולריות שלך עליה כאשר אתה תשיג גודל יותר גדול
 
4. העור הברור

נצחַ $1500 מזומן וגלוש באתר שלנו להשיג את העור הברור מגיע לך! מרקו
 
5. בינוני זה (אינטרנט), או: בססתי באמון וסודיות

אני לא הייתי יכול להשתמש בינוני זה (אינטרנט) אבל בחרתי להגיע לך דרך זה כי זה הבטוח הכי מהיר ורוב בינוני מאובטח של תקשורת. אף על פי כן, ההתכתבות הזאת פרטית בלתי-רשמית, וזה צריך לטפל בלכן. אני גם מבטיח אותך שפעולה העסקית הזאת היא רותמת ללא כל מה שאתה יכול לחשוב על.אני מר ישמאאל וקוקוה רואה חשבון כללי של מוסד כספי. אז אני מתקשר אליך בססתי באמון וסודיות שתקושר לפעולה העסקית הזאת. מר וואי צ'ינג צ'אנג הוא מאחז חשבון בענף שלי, הוא בעל חשבון דולר עם הסכום של אס$20ם ( עשרים מיליון דולרים של ארה"ב רק ) הפקידו בחשבון סודי עם הענף שלי.למעשה, מאז שמוות שלו, לא קרובי משפחה של המאחז של חשבון של הדולר ( האח ) וגם לא כל יחסי שלו הופיע לתביעה זה כי יש לו החשבון כ/כפי שחשבון סודי לכן הוא עזב כל המסמכים לפיקדון איתי. זה איפה אני מעוניין ואיפה אני רוצה שאתה תבוא ב. אני רוצה את י.ו.
 

15 תגובות בנושא “מנגינה של $12,000,000.00”

 1. ברור שתאריך יום הולדת, וזה כדי שיוכלו לשלוח לל במייל שובר הנחה ל"קפיץ הפלא" או להצגת תיאטרון ב"הבימה" ב-0.99$/0.72$/0.33$.
  לליאור, אם לצטט גדולים ממני, הרי ש"לא קרובי משפחה של המאחז של חשבון של הדולר", ככתוב לעיל

  אהבתי

 2. טוני צ'אן צ'אן צ'אאן, ידיד וסוגר קונפידנט לנינה וואנגקאנג. אני מסתובב עם המשפט הזה כל היום בראש: טוני צ'אן צ'אן צ'אאן, ידיד וסוגר קונפידנט לנינה וואנגקאנג, ייה, טוני צ'אן צ'אן צ'אאן, ידיד וסוגר קונפידנט לנינה וואנגקאנג!

  אהבתי

 3. עם כבוד מגיע ועם אלוהים כל דבר היה אפשרי זה מדוע אני מתקשר לעזרה נא מרשה לי להודיע לך מהרצון שלי של להיכנס יחסים עסקיים עמך. אני דניס פיליפ הילד היחיד בזמן האחרון ואנאנך פיליפ, האבא שלי היה סוחר קקאו מאוד עשיר באבידג'אן הבירה הכלכלית של חוף שנהב, האבא שלי הורעל למוות על ידי אנ"ש העסק שלו על הראשון של ינואר 2009 על הטיול שלהם לחגיגת השנה החדשה.

  האמא שלי מתה כאשר הייתי תינוק ומאז האבא שלי לקח אותי כל כך מיוחד. לפני המוות מהאבא שלי בינואר 2008 בבית חולים פרטי כאן באבידג'אן שהוא בסוד התקשר לי על צד המיטה שלו ואמר לי שיש לו הסכום של 9 מיליון איחד דולרי מדינה. דולר ארה"ב (9.M) עזב בתיקן \ חשבון מתח באחד מהבנק הראשי כאן באבידג'אן שהוא השתמש בשם שלי כפי שבן הבודד שלו לקרובי המשפחה בלהפקיד של הקרן.

  הוא אמר לי שאני צריך לחפש לשותף זר בארץ מהבחירה שלי איפה אני אעביר את הכסף הזה לתוך ואשתמש בזה למטרת השקעה כמו ניהול מקרקעין או ניהול מלון וגם לבתי יתומים, עוזר לאלמנות, מתרבה המילה של אלוהים ולנסות שהבית של אלוהים ייטען וחברות בניין איפה אנשים של אלוהים עניים יוכלו לעבוד ובעלי ההאכלות היומיות שלהם עם המשפחות שלהם.

  אני מתפלל לאלוהים להרשות לך יותר מברך לעסק שלך ובשביל להמציא את המוח שלך שאתה תעשה זה לרווח של האנשים שבצורך. אני יודע שאלוהים יראה אתה דרך. אני באופן מכובד מחפש את העזרה שלך ב:

  1. לספק חשבון בנק חדש באיפה הכסף הזה יעבר לתוך.
  2. להגיש כפי ששומר של הקרן הזאת מאז שאני רק בן 19 שנים.
  3. לעשות סידור בשבילי לבוא מעל לארץ שלך לקדם החינוך שלי.

  חוץ מזה, אני מוכן להציע לך 25% של הסכום הכולל כפי שפיצוים למאמץ שלך קלט אחרי ההעברה המצליחה של הקרן הזאת לתוך החשבון המועמד שלך מעבר לים.

  כל הסידור ההכרחי נעשה בבנק איפה האבא המאוחר שלי הפקיד את הכסף הזה והמנהל של הבנק אמר לי זה כאשר חשבון מהבחירה שלי מועבר לבנק שלהם שהם יעבירו את הכסף הזה ליעד שלי. תן להמשיך בפעולה העסקית הזאת שאני האמן שבמעט ימים שאתה תתקשר לי לחדשות טובות שאתה.

  יותר מכך, אתה מסמן את האופציות שלך בכיוון עוזרות לי כפי שאני מאמין שפעולה העסקית הזאת תוסק בתוך 3 ימים שאתה מסמן עניין לעזור לי.

  אנטיכיפאטין [כנראה תרגום לא מדויק של anticipating. ד"ב] שומע ממך מיד ליותר מפרט. מודה ואלוהים מברך אותך.

  במיטב האיחולים,

  אהבתי

 4. "תארו לאצמכם שאתם מקבלים קבוצת טיירים מוליקובריטניה, שהגיע לטיול בזקרפטיה. תשחקו את הפגישה. אתם נמצאים בתחנה מרקזית בזקרפטיה. מגיע קבוצה אנשים מבודפשט. מה תספרו להם? הגיעו אליכם חברים מאמריקה.איך תקבלו אותם?"

  אהבתי

 5. יש גם "בדיחה" מפורסמת על המקום: אחד התושבים המקומיים סיפר למבקר מבחוץ כי נולד באוסטרו-הונגריה, הלך לבית ספר בצ'כוסלובקיה אחרי מלחמת העולם הראשונה, גויס לצבא של הורטי בהונגריה במהלך מלחמת העולם השנייה, הושלך לכלא הסובייטי בסיומה, ובערוב ימיו קיבל פנסיה באוקראינה העצמאית. כשהמבקר הביע קנאה על כך שעבר כברת דרך וזכה לראות מקומות רבים ומעניינים, השיב האיש בעצב: "אבל מעולם לא עזבתי הכפר שלי!

  אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: