והיינו לבסוף מרימים גבגבת עין

דוקטור האריס האקים, המנהל אחראי לבקר וחלק נהול חשבונות של בנק של אפריקה, אואגאדואגוא בארקינה פאסו מערב אפריקה עם כבוד מגיע ורואה.

החלטתי להתקשר אליך בפעולה עסקית עסק שתהיה מאוד מועילה לאנחנו בסוף פעולה העסקית. במשך החקירה שלנו ומבקר בבנק הזה, המחלקה שלי מצאה סכום מאוד ענק של כסף שייך לבן אדם מת שמת בהתרסקות מטוס יולי 2000 והקרן היתה מתנמנמת בחשבון שלו עם הבנק הזה עם כל תביעה של הקרן בפיקוח שלנו או מהמשפחה שלו או יחס לפני התגלית שלנו לזה דאואלופאמאנט.

הכמות האמורה היתה את איטין מיליון דולרים של ארה"ב .($18000.000.00 ) בינתים כל הסידור השלם לשים את התביעה מעל הקרן הזאת כ/כפי שקרובי המשפחה הים למתים; משיגים את האישור הדרוש ומעביר את הכסף הזה לחשבון של פוריאגן נשמו במקום והנחיות והצטרכו מידע יהיו העברה אליך כאשר אתה תסמן את העניין שלך ונכונות לעזור לנו וגם תרוויח את העצמי שלך להזדמנות עסק הגדולה הזאת.

ינפאכט שאני הייתי יכול לעשות את העסק הזה לבד אבל בגלל העמדה שלי בארץ הזאת כ/כפי שפקיד ממשלתי (בנקאי), אנחנו לא מורשים להפעיל חשבון של פוריאגן והיינו לבסוף מרימים גבגבת עין בצד שלי במשך הזמן של העברה באכואס אני עובד בבנק הזה.

זה הסיבה מדוע זה ידרוש מפלגה שניה או ברנש שקדימה יטעון כ/כפי שקרובי המשפחה לבנק וגם יציגו חשבון של פוריאגן איפה הוא יצטרך שהכסף יהיה העביר מחדש לתוך בבקשה שלו כ/כפי שזה יוכל להיות אחרי אימות מגיע והבהרה על ידי ענף הכתב של הבנק איפה הכסף יישלחו מלחשבון שלך של בנק של הציון.

אני לא אכשל להודיע לך שפעולה העסקית הזאת היא 100% ללא סיכון. במסקנה חלקה של פעולה העסקית הזאת ; שאתה תהיה רשאי ל30%OF הסכום הכולל כ/כפי שהנאה ; ווהילא5% סידרה הצידה לטפל בהוצאות שיוכלו להתעורר במשך הזמן של העברה וגם חשבונות טלפון ; ווהילא65%Wיל בשבילי.

נא לאתה היית את אדויכאד להחזיק סודי ביותר כ/כפי שאני עדיין בשרות ומתכון לצאת לפנסיה ממשרת אחרי שאנחנו מסיקים את העסק הזה עמך. אני אצפה במצב השלם כאן בבנק הזה עד שאתה תוודא את הכסף בחשבון שלך ותשאל אותי לבוא למטה לארץ שלך לשארינג שבא לאחר-מכן של הקרן לפי אחוזים מקודם סימנו ובהמשך השקעה, או בארץ שלך או כל ארץ שאתה עצה אותנו להשקיע.

כל מידע הכרחי חיוני ואחר יישלח אליך כאשר אני אשמע מ.

 

[הצעה עסקית שהגיעה היום, תרגום בבילון 8]

8 תגובות בנושא “והיינו לבסוף מרימים גבגבת עין”

  1. כ/כפי שאני עדיין מתקדמים בטכנולוגית עם שלושים צעד בקדימה וחמישה עשר באחורנית, הכיוון אבל טוב/יופי/הוד.

    אהבתי

  2. זה תרגיל עוקץ ניגרי קלאסי.
    כבר בשנות ה-60 כתב פרופ' בר-הלל על אי-יכולתה העקרונית של תוכנה לתרגם כהלכה.

    אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: