שאלות בספרות / אחות שמש: הודעה כפולה והתנצלות

אפתח בהתנצלות: שני ספרים שלי מופיעים בסמיכות זה לזה אבל זה לא אמור היה להיות כך. הספר החדש, שיוצא בתחילת ינואר, אמור היה לצאת כבר לפני יותר משנה והתעכב בגלל מורכבות ההפקה (יש בספר תמונות רבות) וכך נוצרה צפיפות קלה.

לספר הראשון, הרומן "אחות שמש", ייערך ערב ב"תולעת ספרים" במזא"ה 7 תל אביב ביום שלישי הבא, 1.1.13, בשעה 20:00. משתתפים: דרור משעני, דרור בורשטיין ודביר בנדק.

הספר השני, "שאלות בספרות", הוא ספר עיוני (שנכתב מתוך מחשבה על הקהל הרחב) על ספרות, שירה ואמנות, שיוצא בימים אלו בהוצאת מוסד ביאליק.

כרגע אפשר לרכשו (במבצע!) דרך האינטרנט (בקישור הנ"ל), ולחנויות הוא יגיע בתחילת 2013.

עמכם הסליחה.

Burstein001

15 תגובות בנושא “שאלות בספרות / אחות שמש: הודעה כפולה והתנצלות”

 1. לא סולחים, באמת. כבר אין מקום במדף של בורשטיין אצלי. ועכשיו גם לתייק שם את בקשת הסליחה הזאת…

  מאד הייתי חפץ לראות את תוכן העניינים של הספר החדש, או לפחות, רשימה של יצירות הספרות הנדונות בו.

  עמך הסליחה.

  אהבתי

  1. עידן, אני מתנצל, אבל התנצלותך מתקבלת. אני לא יודע איך להעלות את זה לכאן, זה יתחרבש לגמרי כי התוכן מעומד עם רווחים וכו'. אם תרצה אשלח לך בפרטי כמו שאומרים את ה-pdf.

   אהבתי

  1. תודה דיתי. יש לי בעיה טכנית כי אין לי את ההגהה האחרונה של התוכן והרשימה הביבליוגרפית, אלו דברים שתוקנו כבר בסדר האחרון. אראה אם אוכל לפתור את זה.

   אהבתי

 2. בשעה טובה כפולה ומכופלת!
  את אחות שמש כבר קראתי פעמיים, ואת החלק הראשון פעם שלישית. וגם כתבתי על קצת מרשמי הקריאה ועוד אכתוב. מחכה בקוצר רוח לשאלות בספרות (שכבר הזמנתי ברגע זה).

  אהבתי

 3. בהצלחה רבה בכל זירות ההתרחשות. ממקרא הלינק לספר החדש במוסד ביאליק הבנתי כי מצע הדיון שלך בספרות (בספר החדש) היא תרבות (אמנות, ספרות וכיו"ב) בודהיסטית וזן בודהיסטית. זה מקורי מאוד ככל שאמור בספר הרואה אור בעברית ועוסק (כך משתמע) ביצירות בעברית.

  אהבתי

 4. קראתי את ספרך "שאלות בספרות" בעניין רב ובסקרנות ערה. אי אפשר שלא להיזכר בשירו של אלירז "איש עובר בשביל"(דברים דחופים, עמ' 34) כשקוראים את ההייקו "אני מביט לאחור – /האיש שרק פגשתי/היה לערפל". או להפך, תלוי במי פגשת קודם.(אגב, תודה גדולה על ההיכרות עם אלירז)

  אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: