הודעה על הווה

ספר חדש מתפרסם בימים אלה בהוצאת אבן חושן. ערכה וליוותה ליאת קפלן. תודה גם למי שהיו מעורבים בהכנת הספר: עוזי אגסי, עמית בן יהודה, תמי בורשטיין, מאיר אפלפלד. את כל השותפים שמניתי עד כה אני מכיר בערך רבע מאה (כל אחד). תודה גם למעצב דוד מוסקוביץ' ולדפָּס סלווה מדפוס עמנואל בראשון לציון.

כמה מילים על הספר כאן.

BursteinCover_print

6 תגובות בנושא “הודעה על הווה”

  1. כתבת יפה, ובמקרה שלי לפחות לאוזניים כרויות. לא פעם חשבתי שהעיסוק בפוליטיקה לא אמור להיות נאצל במהותו ויומיומי בתדירותו כפי שנהוג לצייר אותו, אלא שקול יותר לשאלה מי מוריד את הזבל ותור מי לשמור במבצר. האקטואליה אגב לא מעניינת את העוקבים אחריה כשם שהיא חומר המילוי האפקטיבי ביותר לרחש התדיר והממכר-במתכוון שמציעה צריכת מידע ברשתות החברתיות. יש על כך מחקרים, ספרים ועדויות מפי עובדים בכירים (לא שצריך).

    אהבתי

  2. עצוב לי. עצוב לי שסופר ממקם את עצמו ואת יצירתו במקום מגודר. כלומר מציג את ספרו החדש דרך מנסרה של נקודת מבט ספציפית ומוחלטת כל כך על המצב הקיים. בנקודת מבט כזאת נשמע שאין מקום בספרך החדש לאלו המסתכלים על המצב מנקודת מבט אחרת (מנוגדת או אפילו פחות מוחלטת). אני חש שאינך רוצה שאנשים כמוני – אשר מבינים (ברמה מסויימת) את הדחף התקשורתי של אותו "פקיד", את רצונו לשפוך את גרסתו, שמסולפת ומעוותת לדעתו באמצעים אחרים- יקראו את ספרך החדש. מקומי, כך אני חש, לא נמצא בקומה הנכונה, לא שייך.
    ובכל זאת, כאוהב קריאה וכמוקיר ספרות וסופרים ברכות על האומץ להוציא ספר בתקופה לא פשוטה מסחרית ומאחל שיצליח על אף הכל. בנוסף אני מקווה שתמשיך ותכתוב מנקודת מבט שמאפשרת לכולם לגשת. בלי גדר.

    אהבתי

סגור לתגובות.

%d בלוגרים אהבו את זה: